Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drapel NATO exterior rezistent la intemperii 135*90-4 buc Drapel RO exterior rezi
- Număr anunț
- DA21071822
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE CAZARE SI PROCEDURI PENTRU SOLICITANTII DE AZIL TIMISOARA (CUI 22471297)
- Furnizor / câștigător
- MARSHALL BIROTIX SRL (CUI RO23292036)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484 RON
- Valoare atribuită
- 484 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:19
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
484 RON
din 484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro