Ofertă acceptată Cumpărare directă

GARD PRIMARIA JUCU

Număr anunț
DA20880331
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
CON V SRL (CUI RO16218355)
Cod CPV
45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.616,05 RON
Valoare atribuită
54.616,05 RON
Data publicării
20.07.2018 10:09
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.616,05 RON

din 54.616,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.