Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de elaborare studii pt SEAU din zona str. 1 Mai si Marin Sorescu

Număr anunț
DA21050353
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
LAV ECO MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI 36988472)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.126,05 RON
Valoare finală
19.000 RON
Data publicării
22.08.2018 12:43
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.