Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie NSULE ECOLOGICE COLECTARE SELECTIVA

Număr anunț
DA20883745
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.900 RON
Valoare atribuită
128.900 RON
Data publicării
20.07.2018 13:25
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.900 RON

din 128.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.