Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri pentru micropipeta eppendorf cu filtru epDualfilter sterile PCRclean,10 racksx96 tips (960)
- Număr anunț
- DA21081868
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644 RON
- Valoare atribuită
- 644 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 11:01
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
644 RON
din 644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro