Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINGE CIRCUIT 500 G 2
- Număr anunț
- DA21077356
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
- Furnizor / câștigător
- DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
- Cod CPV
- 37441700-8 · Mingi pentru exercitii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,70 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 15:16
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.764,70 RON
din 1.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro