Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role hartie termica 55g, 80mm/300m, tub 25mm, out

Număr anunț
DA20890730
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,60 RON
Valoare atribuită
231,60 RON
Data publicării
23.07.2018 13:04
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,60 RON

din 231,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.