Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE RAHIANESTEZIE

Număr anunț
DA20890173
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,50 RON
Valoare atribuită
583,50 RON
Data publicării
23.07.2018 12:37
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,50 RON

din 583,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.