Ofertă acceptată Cumpărare directă

priza putere N70/1B

Număr anunț
DA20889865
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOBIL SRL (CUI RO1913850)
Cod CPV
42141700-6 · Cuplaje de arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.275 RON
Valoare atribuită
5.275 RON
Data publicării
23.07.2018 12:21
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.275 RON

din 5.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.