Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii jaluzele verticale

Număr anunț
DA21085738
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE LUPENI (CUI 4814427)
Furnizor / câștigător
MONICA JALUZELE S.R.L. (CUI 38727066)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800,91 RON
Valoare atribuită
3.800,91 RON
Data publicării
28.08.2018 13:55
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800,91 RON

din 3.800,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.