Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perdele
- Număr anunț
- DA21083429
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MORA FERENC (CUI 13378866)
- Furnizor / câștigător
- DEMAG KAMILLA SRL (CUI 15871940)
- Cod CPV
- 39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,10 RON
- Valoare atribuită
- 378,10 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:07
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,10 RON
din 378,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro