Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare SF proiect Reconversia unui teren degradat din zona Copou in zona verde si agreme

Număr anunț
DA20887979
Autoritate contractantă
R3337532 MUNICIPIUL VASLUI
Furnizor / câștigător
SELECT ARHITECTURA SRL (CUI 28123879)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.500 RON
Valoare atribuită
33.500 RON
Data publicării
23.07.2018 10:50
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.500 RON

din 33.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.