Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSE DE DIAGNOSTICARE

Număr anunț
DA20886545
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,50 RON
Valoare atribuită
707,50 RON
Data publicării
23.07.2018 09:38
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,50 RON

din 707,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.