Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sterilet intrauterin TCu380A, cu fir spiralat si colier din cupru, in forma T, Steril

Număr anunț
DA20886040
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33641420-5 · Contraceptive chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,60 RON
Valoare atribuită
291,60 RON
Data publicării
23.07.2018 09:07
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,60 RON

din 291,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.