Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Casco si RCA - 6 autoturisme
- Număr anunț
- DA20885445
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.292,54 RON
- Valoare atribuită
- 23.292,54 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 07:53
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.292,54 RON
din 23.292,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro