Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA PERIODICA

Număr anunț
DA20884250
Autoritate contractantă
U.M. 0490 (CUI 4283490)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI RO33935139)
Cod CPV
50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678,90 RON
Valoare atribuită
1.678,90 RON
Data publicării
20.07.2018 14:05
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,90 RON

din 1.678,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.