Număr anunț
DA21079459
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
BB MOBILIER DESIGN SRL-D (CUI 35751833)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.575 RON
Valoare atribuită
26.575 RON
Data publicării
28.08.2018 09:11
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.575 RON

din 26.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.