Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spirale 32mm negre,45mm albe,18mm; Sina plastic neagra 15mm

Număr anunț
DA21078056
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Ialomita (CUI 17123490)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39264000-0 · Accesorii pentru clasoare sau pentru dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
27.08.2018 16:22
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.