Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat AC Nordstar inverter 12000 BTU cu montaj inclus
- Număr anunț
- DA21076401
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- MLTR CONSULTING SRL (CUI RO9175570)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.638,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.638,66 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 14:19
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.638,66 RON
din 1.638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro