Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor de constructii

Număr anunț
DA20873840
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Furnizor / câștigător
ANGHEL MIRCEA ION (CUI 29202652)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592,22 RON
Valoare atribuită
1.592,22 RON
Data publicării
19.07.2018 11:51
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592,22 RON

din 1.592,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.