Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOTES POST-IT 76X76MM CULORI NEON
- Număr anunț
- DA20890210
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 22816300-6 · Post-it (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132 RON
- Valoare atribuită
- 132 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 12:39
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132 RON
din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro