Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventilator, furtune clima Desiro
- Număr anunț
- DA20888992
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
- Cod CPV
- 44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.940 RON
- Valoare atribuită
- 21.940 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 11:35
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.940 RON
din 21.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro