Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROU
- Număr anunț
- DA20888152
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,70 RON
- Valoare atribuită
- 744,70 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:57
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
744,70 RON
din 744,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro