Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paint marker edding 750 alb, vf. rotund 2-4mm;Cod RTC ED7501
- Număr anunț
- DA20888044
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,60 RON
- Valoare atribuită
- 209,60 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:53
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,60 RON
din 209,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro