Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN SPUMANT 5L

Număr anunț
DA20887766
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,86 RON
Valoare atribuită
64,86 RON
Data publicării
23.07.2018 10:41
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,86 RON

din 64,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.