Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tavite plastic transparent suprapozabile fixe 3/set cu distantier Ark

Număr anunț
DA20886922
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30193200-0 · Tavite sau organizatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,60 RON
Valoare atribuită
217,60 RON
Data publicării
23.07.2018 09:58
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,60 RON

din 217,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.