Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa targa translatie EASYMOVE (155 CM*50CM)
- Număr anunț
- DA20886485
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308 RON
- Valoare atribuită
- 308 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 09:35
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308 RON
din 308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro