Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,0% sub estimat

SUPORT,DOSAR SINA,PERFORATOR,FOLII DOCUMENT,CREION CORECTOR,PLIC C5,CAPSATOR,

Număr anunț
DA20885025
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.844,16 RON
Valoare atribuită
1.641,42 RON 11,0% sub estimat
Data publicării
20.07.2018 16:04
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.641,42 RON

din 1.844,16 RON estimat 11,0%

Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 202,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.