Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cryomold Biopsy 10 x 10 x 5mm -MATRITE PROBE

Număr anunț
DA20874046
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
Cod CPV
38519310-2 · Accesorii foto pentru microscoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,80 RON
Valoare atribuită
550,80 RON
Data publicării
19.07.2018 12:03
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,80 RON

din 550,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.