Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sirene electronice municipiul Ploiesti

Număr anunț
DA20882731
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
MEHRLICHT SRL (CUI RO28577336)
Cod CPV
38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.400 RON
Valoare atribuită
71.400 RON
Data publicării
20.07.2018 12:24
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.400 RON

din 71.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.