Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 72,2% sub estimat
Asistenta tehnica si mentenanta pentru pachetul de programe Soft Informatic de Laborator -"SOFILAB"
- Număr anunț
- DA20880766
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- EXCEL INF SRL (CUI RO10860312)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.665 RON 72,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 10:30
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.665 RON
din 6.000 RON estimat
72,2%
Adjudecat la 27,8% din estimat · economie 4.335 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.