Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fosfat di-acid de potasiu, reactiv calitate garantata pentru analiza
- Număr anunț
- DA20869155
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24313220-9 · Fosfati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224,20 RON
- Valoare atribuită
- 224,20 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 15:49
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
224,20 RON
din 224,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro