Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Invitatie informativa privind participarea la procedura
- Număr anunț
- DA20868914
- Autoritate contractantă
- COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
- Furnizor / câștigător
- PGG DELMAR GROUP SRL (CUI 30159475)
- Cod CPV
- 45221220-0 · Podete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1 RON
- Valoare finală
- 350.000 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 15:31
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.