Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete OXIVIR PLUS SPRAY 0.75L cu pulverizator pentru fiecare flacon

Număr anunț
DA20888544
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI RO26559562)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.662,40 RON
Valoare atribuită
2.662,40 RON
Data publicării
23.07.2018 11:15
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.662,40 RON

din 2.662,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.