Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Western Blotting Filter Paper, Extra Thick, 8 cm x 13.5 cm, 50 sheets/pack
- Număr anunț
- DA21056930
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 698,40 RON
- Valoare atribuită
- 698,40 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:57
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
698,40 RON
din 698,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro