Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unirea Bucovinei cu România la 1918

Număr anunț
DA20892186
Autoritate contractantă
LICEUL MIHAIL SADOVEANU (CUI 2614333)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
353,32 RON
Data publicării
23.07.2018 14:22
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 20:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,32 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.