Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUBELNITA TREI COMPONENTE 4*100

Număr anunț
DA20890541
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,30 RON
Valoare atribuită
6,30 RON
Data publicării
23.07.2018 12:56
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,30 RON

din 6,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.