Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de instalatii de apa.

Număr anunț
DA20887245
Autoritate contractantă
COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
Furnizor / câștigător
EURO CON SRL (CUI RO14300725)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.921 RON
Valoare atribuită
24.921 RON
Data publicării
23.07.2018 10:15
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.921 RON

din 24.921 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.