Ofertă acceptată Cumpărare directă

REACTIVI CHIMICI

Număr anunț
DA20887105
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162 RON
Valoare atribuită
162 RON
Data publicării
23.07.2018 10:08
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162 RON

din 162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.