Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ham protectie - centura complexa lucru la inaltime cu mijloc de legatura
- Număr anunț
- DA20871885
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- NUVIROM MORARESTI 2003 SRL (CUI RO15929333)
- Cod CPV
- 34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.104 RON
- Valoare finală
- 1.104 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 10:17
- Data finalizării
- 23.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.