Ofertă refuzată Cumpărare directă

44531300-4 Suruburi cu autofiletare

Număr anunț
DA20861548
Autoritate contractantă
UM 0754 BRAILA (CUI 4205556)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,38 RON
Valoare finală
73,38 RON
Data publicării
18.07.2018 08:50
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.