Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT BROTHER DR-3300

Număr anunț
DA20891610
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.388 RON
Valoare atribuită
5.388 RON
Data publicării
23.07.2018 13:52
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.388 RON

din 5.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.