Atribuită Cumpărare directă

Realizare grafica panouri, contact cu comunit., str. de dezv" cf 12506/05.03.2024

Număr anunț
DA35225756
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
PLUSVIEW STUDIO S.R.L. (CUI 42917573)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON