Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 50,3% sub estimat

BATERII PANASONIC

Număr anunț
DA20892184
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251 RON
Valoare atribuită
124,80 RON 50,3% sub estimat
Data publicării
23.07.2018 14:22
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,80 RON

din 251 RON estimat 50,3%

Adjudecat la 49,7% din estimat · economie 126,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.