Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor 19.5" , Hard DIsk 1 Tb WD, Cartus Laser Hp 83A
- Număr anunț
- DA20891924
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,71 RON
- Valoare atribuită
- 806,71 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 14:08
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
806,71 RON
din 806,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro