Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA ATX 550W

Număr anunț
DA20891835
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315 RON
Valoare atribuită
315 RON
Data publicării
23.07.2018 14:03
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315 RON

din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.