Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIULITA PREZON MAN

Număr anunț
DA20890590
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378 RON
Valoare atribuită
378 RON
Data publicării
23.07.2018 12:58
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378 RON

din 378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.