Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse scule de mana

Număr anunț
DA21070923
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDREI MURESANU (CUI 29169556)
Furnizor / câștigător
AXEL STAR SERV SRL (CUI 29444834)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.011 RON
Valoare atribuită
2.011 RON
Data publicării
27.08.2018 09:20
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.011 RON

din 2.011 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.