Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații la rețeaua de iluminat public în Mârșa, strada Cindrel.

Număr anunț
DA21084426
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
ENEV AVRIG SRL (CUI RO27077049)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.853,02 RON
Valoare atribuită
1.853,02 RON
Data publicării
28.08.2018 12:53
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.853,02 RON

din 1.853,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.