Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Prestari servicii cu autobasculanta 20 tone,Prestari servicii cu buldoexcavator jcb4cx

Număr anunț
DA21075771
Autoritate contractantă
COMUNA METES (PRIMARIA COMUNEI METES) (CUI 4562150)
Furnizor / câștigător
FLORYGET SRL (CUI RO18116181)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.200 RON
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
27.08.2018 13:44
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON

din 27.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.